Sortera efter
Föregående12
Antenna cable Super Low-loss 10m
Antenna cable Super Low-loss 10m LMR200, 10m, SMA-male/N-male
319:-
Antenna cable Super Low-loss 5m
Antenna cable Super Low-loss 5m LMR200, 5m, SMA-male/N-male
219:-
Antenneovergang TS9/SMA-hun
Antenneovergang TS9/SMA-hun 15cm RG174 kabel
289:-
Antennövergång SMA-hun till TNC-han
Antennövergång SMA-hun till TNC-han till bordtelefon mot Poynting antenn
179:-
Arlo Go Skins Set of 2 – Ghillie & Oak
Arlo Go Skins Set of 2 – Ghillie & Oak UV- och väderbeständig, fungerar med Arlo Go
789:-
Arlo Ultra Add on Arlo Ultra base med 4
Arlo Ultra Add on Arlo Ultra base med 4 4K UHD, HDR, 180°, spotlight, 2-vägs ljud
6 719:-
Arlo Ultra base med 1. Övervakningskamer
Arlo Ultra base med 1. Övervakningskamer 4K UHD, HDR, 180°, spotlight, 2-vägs ljud
8 839:-
Arlo Ultra base med 4 Övervakningskamera
Arlo Ultra base med 4 Övervakningskamera 4K UHD, HDR, 180°, spotlight, 2-vägs ljud
23 609:-
ARLO Ultra inomhus magnetisk laddningska
ARLO Ultra inomhus magnetisk laddningskabel Svart
469:-
ARLO Ultra och Pro 3 Skin
ARLO Ultra och Pro 3 Skin Svart
799:-
ARLO Ultra och Pro 3 solpanel
ARLO Ultra och Pro 3 solpanel
1 419:-
Arlo Ultra Outdoor Charging cable
Arlo Ultra Outdoor Charging cable
829:-
Asus PCE-AC58BT nätverkskort
Asus PCE-AC58BT nätverkskort AC1750, MU-MIMO, Bluetooth 5
1 089:-
EMCOM XPOL-2 4G/5G Antenne
EMCOM XPOL-2 4G/5G Antenne MiMo-panelantenne for 4G/5G
2 189:-
Fiberworks, SFP,1.25 Gbps GigE,DDM,160km
Fiberworks, SFP,1.25 Gbps GigE,DDM,160km 1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco
3 029:-
LinkIT Keystonemodul STP Cat.6 og 6A
LinkIT Keystonemodul STP Cat.6 og 6A termineras med eller utan verktyg
69:-
Linksys Power PoE+ Injector
Linksys Power PoE+ Injector Gigabit, 802.3at, 802.3af, 30W
749:-
Linksys Velop Universal Wallmount
Linksys Velop Universal Wallmount Passar till Velop Tri-Band och Dual-Band
249:-
Poynting OMNI-296 WLAN rundstråleantenn
Poynting OMNI-296 WLAN rundstråleantenn Dual-band 2.4 GHz/5 GHz
1 219:-
Poynting XPOL-A0016 8dBi 4G-panelantenn
Poynting XPOL-A0016 8dBi 4G-panelantenn 450-470/830-960/1710-1880 MHz.
3 029:-
TP-Link CPE510 Aksesspunkt
TP-Link CPE510 Aksesspunkt AC300, værbestandig, passiv PoE
1 119:-
TP-LINK MC200CM Gigabit Media converter
TP-LINK MC200CM Gigabit Media converter Förlänger fiber längden med upp till 0.5km
859:-
TP-LINK MC210CS Gigabit Media converter
TP-LINK MC210CS Gigabit Media converter Single-mode SC fiber Converter, Full-duplex, upp till 15km
869:-
TP-LINK TL-POE150S PoE Injector
TP-LINK TL-POE150S PoE Injector Gigabit, 802.3af, 15,4W
549:-
Ubiquiti Multi-Mode 10GB SFP
Ubiquiti Multi-Mode 10GB SFP LC connector 2 pack, Multi mode, 10Gbps, 0,3km, 2-fiber
689:-
Ubiquiti Multi-Mode 1GB SFP
Ubiquiti Multi-Mode 1GB SFP LC connector 2 pack, Multi mode, 1Gbps, 0,55km, 2-fiber
309:-
Ubiquiti NanoStation Loco M2 antenn
Ubiquiti NanoStation Loco M2 antenn 150mbit, outdoor, PoE
929:-
Ubiquiti PoE injector
Ubiquiti PoE injector Gigabit, Passive PoE, 48V, 24 Watt
299:-
Ubiquiti POE-24-12W-G PoE injector
Ubiquiti POE-24-12W-G PoE injector Gigabit, Passive PoE, 24V, 12 Watt
229:-
Ubiquiti Single-Mode 10GB SFP
Ubiquiti Single-Mode 10GB SFP LC connector 2 pack, Single mode, 10Gbps, 10km, 2-fiber
1 509:-
Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP
Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP
3 139:-
Veggfeste for antenne
Veggfeste for antenne 20 cm. lang/5 cm
439:-
Sortera efter
Föregående12